Turistické informační centrum Pardubice

Turistické informační centrum Pardubice

Rychlý kontakt

+420 775 068 390

Kontaktní adresa

Turistické informační centrum Pardubice
náměstí Republiky 1
53002 Pardubice
Kontakt do mobilu.

Nejbližší informační centra

 MIC Lázně Bohdaneč
  (Lázně Bohdaneč) 5km
 Centrum Pohůdka
  (Heřmanův Městec) 8km
 TIC Heřmanův Městec
  (Heřmanův Městec) 8km

Otevírací doba v roce 2022

Informace, prodej vstupenek a suvenýrů, dobíjení pardubické karty, prodej jízdenek, veřejný internet.
V období květen - září
PO 09:00 - 18:00
ÚT - PÁ - 08:00 - 18:00
SO - NE - 09:00 - 17:00 *
V období říjen - duben
PO 09:00 - 18:00
ÚT - PÁ - 08:00 - 18:00
SO - NE - 09:00 - 15:00 *
*O víkendech a svátcích je, v čase kolem poledne, operativně zařazována obědová pauza v rozmezí (30 - max. 50 minut).

Nabízíme

 • Turistické informační centrum Pardubice je od 1. 1. 2018 novou firmou, jejímž zřizovatelem je Statutární město Pardubice. Hlavním posláním Turistického informačního centra je zprostředkovávat informace a služby jak obyvatelům, tak návštěvníkům města. Od roku 2006 je TIC členem Asociace turistických informačních center, a to kategorie „A“, zároveň je agenturou Czech Tourism certifikováno jako oficiální informační středisko. Ve spolupráci s Destinační společností Východní Čechy realizuje TIC aktivity směřující k rozvoji turistické oblasti Pardubicko na trhu cestovního ruchu. Pro oblast Pardubicko vykonává TIC tzv. malý destinační management, přičemž spolupracuje s ostatními destinačními společnostmi a turistickými oblastmi Východních Čech. TIC je rovněž hostitelskou strukturou pro informační středisko Evropské unie Europe Direct.
 • Poskytujeme informace o městě Pardubice a turistické oblasti Pardubicko a tištěné materiály o turistických atraktivitách v Pardubicích i v různých jazykových mutacích.
 • Možnost zakoupení: pohlednice, mapy, knihy o městě, turistické známky a vizitky, model Zelené brány, trička s logem Pardubic, pardubický perník, magnety a další turistické suvenýry.
 • __________________________________________________________________
 • Zprostředkování ubytovacích a průvodcovských služeb včetně možnosti zapůjčení multimediálního průvodce.
 • Předprodej vstupenek na kulturní, společenské a sportovní akce www.ticketportal.cz, www.ticket-art.cz, www.ticketstream.cz, www.ticketmaster.cz, www.ticketlive.cz, www.smsticket.cz, vstupenky Komorní filharmonie Pardubice, Dostihového závodiště Pardubice, Cestovatelského festivalu Pardubice, vstupenky na utkání FK Pardubice a BK JIP Pardubice a do Východočeského divadla Pardubice. Platba hotově v českých korunách nebo platební kartou, poukázkami Ticketbenefits Edenred (vč. MULTI, Sport a kultura), SODEXO (vč. BONUS, FLEXI, FOKUS, RELAX, dárkový), UNIŠEK (vč. UNIŠEK +, UNIŠEK + FKSP, CADHOC) či dárkovými poukazy vyjma dárkových poukazů do Východočeského divadla.
 • DHL Service Point - odešlete u nás předdefinovanou 0,5 kg obálku s dokumenty do zahraničí.
 • Veřejný internet a wifi point
 • Zajistíme spuštění předprodeje vstupenek pořadatelům přes Ticketportal (za 10% provizi z každé prodané vstupenky) či jim vytiskneme vstupenky na jejich akce (3 Kč za vstupenku). Komisní prodej vlastních vstupenek v Turistickém informačním centru není možný.
 • Služby DPMP:
 • Turistické informační centrum v Pardubicích zajišťuje prodej jízdenek pro dopravní podnik na základě komisionářské smlouvy. Provozní doba informačního centra je v pondělí (9:00 - 18:00), od úterý do pátku (08:00 - 18:00) a o víkendech a vybraných svátcích (9:00 - 15:00).

Poslední aktualizace: 23.12.2020